Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Cały świat zmaga się obecnie z problemami, które nastąpiły przez pandemię koronawirusa SARS-CoV-2. Również w LOTOS Kolej wprowadzono środki zapobiegawcze, by przewozy były wykonywane, a pracownicy mogli w bezpiecznych warunkach wykonywać swoją pracę.

Ogólne

LOTOS Kolej, dzięki dużemu wysiłkowi i zaangażowaniu załogi, aktualnie bez  zakłóceń spowodowanych wyjątkową sytuacją w kraju prowadzi swoją podstawową działalność, realizując przewozy towarowe.  

Wobec powyższego, nie następują okoliczności, które powodowałyby opóźnienia w dostawach zarówno dla naszych Klientów zewnętrznych, jak i spółek z Grupy Kapitałowej LOTOS. Prowadzone są również przewozy na stałych relacjach w Niemczech, wynikające z długoterminowych kontraktów.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz sztabu kryzysowego powołanego w Grupie LOTOS, w spółce LOTOS Kolej zostały wdrożone odpowiednie środki zapobiegawcze, mające na celu ochronę pracowników bezpośrednio związanych z prowadzeniem ruchu kolejowego oraz wszystkich osób przebywających na terenie spółki. Pracowników, których charakter wykonywanych obowiązków służbowych na to pozwala, oddelegowano do pracy zdalnej.

Michał Gałęzewski
LOTOS Kolej

Udostępnij